loader image

Zrewanżować się.

7 marca, 2019

Już w najbliższą niedzielę AZS pojedzie do Kątów Wrocławskich, gdzie w ramach 25 kolejki rozegra spotkanie z Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie. W grudniu, w meczu rozegranym w Niemodlinie, górą byli zawodnicy Maximusa wygrywając nieznacznie 85:80.

W pierwszym spotkaniu wśród zawodników z Kątów Wrocławskich wyróżniał się duet Dzwilewski-Kaczmarek zdobywając po 23 oczka, a 10 asyst rozdał rozgrywający Michał Lipiński. W naszym zespole najwięcej punktów zdobyli Mateusz Szlachetka – 22 i Krzysztof Chmielarz – 19, a 16 zbiórek zapisał na swoim koncie nasz kapitan Adam Cichoń.

Zeszłotygodniowa porażka sprawia, że aby utrzymać fotel lidera do końca sezonu zasadniczego, musimy wygrać w dwóch ostatnich kolejkach. Natomiast zespół z Kąt musi wygrać chociaż jedno z dwóch ostatnich spotkań (w drugim spotkaniu podejmą zespół z Żar), aby zapewnić sobie miejsce w play-offach. Stawka tego spotkanie dla obu zespołów jest bardzo wysoka , więc zapowiada się bardzo atrakcyjne widowisko. Miejmy nadzieję, że to Weegree będzie się cieszyło z kolejnych 2 punktów.

Skip to content