preloder

Terminarz na sezon 2017/18

17 Sierpień, 2017

Zawodnicy już wznowili treningi, przed sezonem, który rozpocznie się 23 września. Naszym koszykarzom, którzy w rozgrywkach 2017/18 będą rywalizować w grupie D, pierwsze spotkanie rozegrają na wyjeździe. Już tydzień później podejmiemy we własnej hali drugi zespół naszego zeszłorocznego rywala z fazy Play-Off, Śląsk Wrocław.

Sezon zasadniczy:

1 kolejka, 23 września: Róben Gimbasket Wrocław – Weegree AZS Politechnika Opolska

2 kolejka, 30 września: Weegree AZS Politechnika Opolska – Exact Systems Śląsk Wrocław

3 kolejka, 7 października: KS Kosz Pleszew – Weegree AZS Politechnika Opolska

4 kolejka, 14 października: Weegree AZS Politechnika Opolska – Muszkieterowie Nowa Sól

5 kolejka, 18 października: AZS Częstochowa – Weegree AZS Politechnika Opolska

6 kolejka, 21 października: Weegree AZS Politechnika Opolska – MKS Otmuchów

7 kolejka, 28 października: Górnik Trans.eu Wałbrzych – Weegree AZS Politechnika Opolska

8 kolejka, 4 listopada: KS Sudety Jelenia Góra – Weegree AZS Politechnika Opolska

9 kolejka, 11 listopada: Weegree AZS Politechnika Opolska – RKKS Rawia Rawag Rawicz

10 kolejka, 18 listopada: KS Stal Ostrów Wlkp. – Weegree AZS Politechnika Opolska

11 kolejka, 25 listopada: Weegree AZS Politechnika Opolska – WKK Wrocław

12 kolejka, 2 grudnia: Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie – Weegree AZS Politechnika Opolska

13 kolejka, 9 grudnia: Weegree AZS Politechnika Opolska – SKM Lubin

14 kolejka, 16 grudnia: Weegree AZS Politechnika Opolska – Róben Gimbasket Wrocław

15 kolejka, 23 grudnia (możliwość zmiany): Exact Systems Śląsk Wrocław – Weegree AZS Politechnika Opolska

16 kolejka, 6 stycznia: Weegree AZS Politechnika Opolska – KS Kosz Pleszew

17 kolejka, 13 stycznia: Muszkieterowie Nowa Sól – Weegree AZS Politechnika Opolska

18 kolejka, 17 stycznia: Weegree AZS Politechnika Opolska – AZS Częstochowa

19 kolejka, 20 stycznia: MKS Otmuchów – Weegree AZS Politechnika Opolska

20 kolejka, 27 stycznia: Weegree AZS Politechnika Opolska – Górnik Trans.eu Wałbrzych

21 kolejka, 3 lutego: Weegree AZS Politechnika Opolska – KS Sudety Jelenia Góra

22 kolejka, 10 lutego: RKKS Rawia Rawag Rawicz – Weegree AZS Politechnika Opolska

23 kolejka, 17 lutego: Weegree AZS Politechnika Opolska – KS Stal Ostrów Wlkp.

24 kolejka, 27 lutego: WKK Wrocław – Weegree AZS Politechnika Opolska

25 kolejka, 3 marca: Weegree AZS Politechnika Opolska – Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie

26 kolejka, 11 marca: SMK Lubin – Weegree AZS Politechnika Opolska

 

Play-Off:

I runda (do dwóch zwycięstw):

1 mecz – 17 marca (sobota)

2 mecz – 24 marca (sobota)

3 mecz – 28 marca (środa)

 

II runda (do dwóch zwycięstw):

1 mecz – 7 kwietnia (sobota)

2 mecz – 14 kwietnia (sobota)

3 mecz – 18 kwietnia (środa)

 

III runda – ćwierćfinał (do dwóch zwycięstw)

1 mecz – 21 kwietnia (sobota)

2 mecz – 28 kwietnia (sobota)

3 mecz – 2 maja (środa)

 

IV runda – półfinał (do dwóch zwycięstw):

1 mecz – 5 maja (sobota)

2 mecz – 12 maja (sobota)

3 mecz – 16 maja (środa)

 

V runda – finał (mecz i rewanż):

1 mecz – 19 maja

2 mecz – 26 maja

 

V runda – mecz o 3. miejsce:

1 mecz – 19 maja

2 mecz – 26 maja