Ruszyły rozgrywki u11

21 listopada, 2017

W dniu 20.11.2017 r. o godzinie 18:00 UKS MOS 1 OPOLE rozpoczął swoje zmagania w kategorii u11 w Opolskie Lidze Koszykówki. W pierwszym spotkaniu na swoim terenie przyszło nam się zmierzyć z MKS Otmuchów, który jest klubem doświadczonym i świetnie wyszkolonym.

Zawodnicy naszego klubu nie przestraszyli się przeciwnika i już w pierwszych minutach wyszli na prowadzenie 7:0. W kolejnych minutach jednak pojawiły się błędy, wynikające z małego doświadczenia oraz wzajemnego niezrozumienia, gdyż ta drużyna debiutuje w tych rozgrywkach, a chłopcy tak naprawdę zagrali pierwszy mecz ze sobą. Możemy poszczycić się wygraną w pierwszej i trzeciej kwarcie, natomiast w drugiej i czwartej musieliśmy uznać wyższość gości z Otmuchowa, co przesądziło o wyniku.

UKS MOS 1 Opole – MKS Otmuchów 48:56

UKS MOS: Raczek 15, Matkowski 15, Zembaczyński 5, Niżyński 4, Świerc 3, Sowiński 3, Szymaszek 2, Raczek 1, Racławicki 0, Pachura 0, Bowżyk 0, Żołądź 0. Trener: Jacek Wieczorek