loader image

Piotr Suda nie zadebiutuje w 1 lidze.

18 sierpnia, 2019

Piotrek większość swojej dotychczasowej kariery spędził w AZS-ie grając na poziomie 2 i 3 ligi oraz rozgrywkach akademickich. Zapamiętamy go jako solidnego zawodnika i duszę towarzystwa w zespole. Dziękujemy za te wszystkie lata i liczymy, że niejednokrotnie zobaczymy się na naszych meczach ?✌️?

Poniżej klika słów od Pitera:

„Chciałem serdecznie podziękować za te wszystkie lata gry, zarówno w rozgrywkach klubowych jak i akademickich. Jestem bardzo dumny z tego, że mogłem reprezentować drużynę Weegree AZS Politechnika Opolska. Cieszę się, że Opole w końcu po tylu latach starań będzie miało drużynę w 1 lidze. Niestety zabraknie mnie w składzie ale będę kibicował i trzymał kciuki za cały zespół.
Dziękuję Panu dr Dariuszowi Nawareckiemu, trenerowi Dominikowi Tomczykowi. Szczególnie dziękuję „służbowo” trenerowi, a prywatnie mojemu bratu Jędrzejowi Sudzie. To w dużej mierze jego zasługa, że kiedyś wybrałem akurat koszykówkę a nie inny sport.
Chciałem również podziękować chłopakom za cały sezon. Ogromne podziękowania dla Pana kapitana Adama Cichonia, Krzysztofa Chmielarza, Łukasza Wojciechowskiego, Wojciecha Leszczyńskiego, dla Pana Jarosława Pawłowskiego, Patryka Wilka i Bartosza Koszeli.
Na końcu podziękowania dla Was – kibiców Weegree, ten awans to w dużej mierze Wasza zasługa, czapki z głów!

„Uno dos tres dominantes””

Skip to content