Młodzicy pokazali ducha walki

24 stycznia, 2019

W dniu 21.01.2019 r. Nasz zespół UKS MOS OPOLE 2 zagrał swój kolejny mecz w ramach Opolskiej Ligi Koszykówki w kategorii U-13. Tym razem przyszło się nam zmierzyć z doświadczonym przeciwnikiem w roli gospodarza MKS OTMUCHÓW. Do meczu przystąpiliśmy skoncentrowani i zmotywowani do waliki o każdy punkt, jednak w pierwszej kwarcie nie pokazaliśmy tego na parkiecie przegrywając tą część meczu 7:28. Charakter i ambicje zespołu można było zobaczyć dopiero w drugiej kwarcie. Zawodnicy poprawili swoją grę w obronie oraz rozegranie piłki w ataku co przełożyło się korzystny dla nas wynik tych 10 minut – 14:13. W kolejnych kwartach nasz zespół prowadził już równorzędną walkę z gospodarzem lecz nie udało się nam odrobić uzyskanej przewagi przeciwnika z pierwszej kwarty. Mecz zakończył się wynikiem 34 : 59.