preloder

Mikołajkowy Turniej Szkół Podstawowych za nami

4 Grudzień, 2016

W ramach Mikołajek z Koszykówką w hali przy ul. Prószkowskiej koszykarskie mecze rozgrywane były od 9:00. Na pierwszy ogień poszli koszykarze ze szkół podstawowych.

SP 15 6:20 SP 9

SP 15: Goleń 3, Ochnicki 2, Adamczyk 1, Gatkiewicz 0, Szarek 0, Michalewicz 0, Borowiecki 0, Grygas 0, Broszkiewicz 0, Dabaj 0. Trener: G. Presz.

SP 9: Lanwdwójtowicz 6, Bernacki 4, Krynicki 4, Bryll 2, Nowara 2, Kuźnicki 2, Śliwiński 0, Kampa 0, Droździak 0, Klimas 0. Trener: R. Polek.

 

SP 2 21:20 SP 9

SP 2: Sośnicki 9, Mietliński 7, Midura 2, Wójcik 2, Sławiński 1, Moryto 0, Domagała 0, Picher 0, Klimek 0, Zembaczyński 0, Jaśniecki 0. Trener: R. Polek.

SP 9: Bryll 7, Krynicki 5, Śliwiński 4, Nowara 2, Klimas 0, Droździak 0, Koźnicki 0, Bernacki 0, Landwójtowicz 0. Trener: J. Żak.

 

SP 2 23:10 SP 15

SP 2: Wójcik 6, Sośnicki 6, Mietliński 6, Sławiński 2, Jaśniecki 2, Rożniatowski 2, Zembaczyński 0, Pichet 0, Moryto 0, Midura 0, Domagała 0. Trener: R. Polek.

SP 15: Ochnicki 6, Gatnikiewicz 2, Michalewicz 2, Salek 0, Goleń 0, Adamczyk 0, Borowiecki 0, Grygas 0, Broszkiewicz 0, Mieszczak 0. Trener: G. Presz.

 

SP 10 18:11 SP 21

SP 10: Busławski 10, Busławski 7, Kucharski 1, Jankowski 0, Leśniak 0, Musioł 0. Trener: W. Leszczyński.

SP 21: Wilczyński 8, Dorota 2, Klim 1, Mathea 0, Janczyński 0, Sobol 0, Serafin 0, Rygol 0, Kraska 0. Trener: B. Koszela.

 

SP 21 4:29 SP 9

SP 21: Klim 4, Mathea 0, Sobol 0, Serafik 0, Rygol 0, Kraska 0, Dorota 0, Wilczyński 0, Janczyński 0. Trener: B. Koszela.

SP 9: Krynicki 11, Bryll 4, Droździak 4, Nowara 4, Bernacki 2, Kuźnicki 2, Landwójtowicz 0, Kampa 0, Klimas 0. Trener: J. Żak.

 

SP 15 11:9 SP 10

SP 15: Goleń 5, Borowiecki 4, Michalewicz 2, Mieszczak 0, Broszkiewicz 0, Grygas 0, Dabbaj 0, Szalek 0, Gatniewicz 0, Adamczyk 0, Ochnicki 0. Trener: G. Presz.

SP 10: Kucharski 4, Musioł 2, Busławski 2, Leśniak 1, Busławski 0, Jankowski 0. Trener: W. Leszczyński.

 

SP 21 28:11 SP 15

SP 21: Klim 12, Dorota 5, Wilczyński 4, Sobol 2, Serafik 2, Rygol 2, Kraska 1, Mathea 0. Trener: B. Koszela.

SP 15: Ochnicki 4, Grygas 2, Michalewicz 2, Goleń 2, Adamczyk 1, Gatniewicz 0, Szalek 0, Dabbaji 0, Borowiecki 0, Broszkiewicz 0, Mieszczak 0. Trener: G. Presz.

 

SP 10 7:33 SP 2

SP 10: Leśniak 4, Busławski 2, Kucharski 1, Jankowski 0, Busławski 0, Musioł 0. Trener: W. Leszczyński.

SP 2: Mietliński 10, Sośniecki 9, Sławiński 4, Klimek 4, Rożniatowski 4, Domagała 2, Moryto 0, Midura 0, Picher 0, Zembaczyński 0, Jaśniecki 0, Wójcik 0. Trener: R. Polek.

 

SP 21 5:31 SP 2

SP 21: Wilczyński 2, Klim 2, Dorota 1, Kraska 0, Rygol 0, Serafin 0, Sobol 0, Janczyński 0, Mathea 0. Trener: B. Koszela

SP 2: Sośnicki 8, Wójcik 8, Mietliński 7, Sławiński 4, Jaśniecki 2, Midura 2, Moryto 0, Domagała 0, Picher 0, Rożniatowski 0, Klimek 0, Zembaczyński 0. Trener: R. Polek.

 

SP 9 28:7 SP 10

SP 9: Krynicki 8, Nowara 6, Śliwiński 4, Bernacki 4, Bryll 2, Klimas 2, Kuźnicki 2, Kampa 0, Droździak 0, Landwójtowicz 0. Trener: J. Żak.

SP 10: Musioł 2, Leśniak 2, Kucharski 2, Busławski 1, Busławski 0, Jankowski 0. Trener: W. Leszczyński.

 

  • 1. miejsce: PSP 2
  • 2. miejsce: PSP 9
  • 3. miejsce: PSP 21
  • 4. miejsce PSP 15
  • 5. miejsce PSP 10