loader image

Michał Hlebowicki odchodzi z Weegree.

13 maja, 2021


Poniżej kilka słów od naszego trenera:

„Chciałbym bardzo serdecznie podziękować Weegree AZS PO i dr Darkowi Nawareckiemu za możliwość dołączenia do drużyny w trakcie ostatniego sezonu. Dziekuje trenerowi Rafałowi Knapowi bez którego na pewno nie znalazłbym się w klubie i Jędrzejowi Sudzie, z którym kończyliśmy ten udany dla nas sezon. Wielkie dzięki Bartkowi Komarkowi i Maćkowi Macie za ich duży wkład w osiągnięciu tego wyniku. Specjalne podziękowania dla chłopaków. Bez ich zaangażowania, charakteru i przede wszystkim ciężkiej pracy ten sezon nie skończyłby się tak jak się skończył. To gracze są największymi zwycięzcami

Przez te 6 miesięcy poznałem wielu „super” ludzi w większości związanych z Weegree. Nie sposób wszystkich wymienić ale o Marcinie i Grzesiu wspomnieć musze. Byli z nami na dobre i na złe. Zawsze miło było z nimi pogadać (szczególnie na przodzie autobusu). No i oczywiście Piotr, który dbał o to żebyśmy zawsze mieli dobre warunki do pracy i pyszna kawę.

Jeżeli chodzi o moją trenerska przyszłość to priorytetem na chwilę obecną jest znalezienie pracy na Łotwie i być blisko domu.

Jeszcze raz wielkie dzięki. Życzę powodzenia i jeszcze lepszego wyniku w sezonie 2021/22 i kto wie… może do zobaczenia.”

Skip to content