loader image

Łukasz Wojciechowski żegna się z Weegree AZS Politechnika Opolska.

8 czerwca, 2019

Po wspaniałym sezonie i awansie do 1 ligi przyszedł czas na budowę zespołu, który będzie reprezentował Opole w sezonie 2019/2020. Niestety pierwsza informacja  nie jest  tą, na którą czekają kibice, gdyż ze względów osobistych z gry w naszym zespole rezygnuje jeden z liderów poprzedniego sezonu Łukasz Wojciechowski. Popularny „Fred” dołączył do  zespołu przed tym sezonem, ale nie była to postać anonimowa, gdyż w sezonie 2010/2011 reprezentował on już nasze barwy. Transfer okazał się strzałem w dziesiątkę i od pierwszego spotkania Łukasz ewidentnie wpasował się do filozofii drużyny. Poniżej przedstawiamy kilka słów od „Freda”:

„ Po 7 latach wracając do Opola jeszcze nie wiedziałem, że to będzie historyczna dla mnie decyzja. Wszyscy mogliśmy świętować awans do 1 ligi, awans który tylko mnie utwierdził w tezie że niemożliwe nie istnieje ;]Nie ma co ukrywać że zarząd wraz z trenerami miał pomysł na to bym dalej grał w Opolu. Dusza sportowca mówi żeby zadebiutować w 1 lidze natomiast na chłodno już rozum wziął górę nad wszystkim. W Ostrowie mam ułożone życie, prace i własne pomysły na siebie. Po raz kolejny dziękuje prezesowi Dariuszowi Nawareckiemu trenerom Dominikowi Tomczykowi i Jędrzejowi Sudzie. Osobne podziękowania dla chłopaków z drużyny za dni, które będę pamiętał do końca życia. Ostatnie zdanie dedykuje kibicom, byliście wspaniali niosąc nas dopingiem i wspierając za to wielkie dzięki. Mam nadzieje ze mnie zapamiętacie tak jak bym chciał, pełnego energii i walki o każdą piłkę. Jak to mawiał klasyk” Mamba out”… ?”.

Dziękujemy za wspaniałą grę i emocje, które dostarczałeś kibicom,  życzymy powodzenia w realizacji nowych celów. Powodzenie Łukasz.

Skip to content