loader image

Latex – Hurtownia Opon gra z nami!

22 sierpnia, 2017

Kolejnym wzmocnieniem naszego zespołu, tym razem organizacyjnym jest umowa sponsorska z firmą Latex Opony. Współpraca z firmą Latex pozwoli naszemu klubowi znacznie zwiększyć budżet na sezon 2017/18.

Latex to firma z tradycjami. Od ponad pół wieku rodzina Groehl związana jest z branżą oponiarską. Początki działalności to rok 1958 kiedy dziadek Maksymilian założył swój zakład wulkanizacyjny. Firma specjalizowała się wtedy w regeneracji opon używanych.

W 1976 roku powstała firma PPH LATEX, założona przez  syna Maksymiliana Groehla, Gerarda. Przedsiębiorstwo stopniowo rozwijało się poszerzając swoje kontakty z producentami opon i wkraczając na nowe rynki sprzedażowe.

W 2001 roku do działalności dołączył syn Gerarda, Tomasz, a kilka lat później córka Monika. Nowe, nowoczesne podejście do biznesu, energia i wykształcenie poparte rodzinnym doświadczeniem zaowocowało silną ekspansja na rynku krajowym oraz rynkach zagranicznych.

Teraz jedna z największych hurtowni w Polsce rozpoczyna współpracę z naszym klubem, przyłączając się do misji #RazemPoAwans!

Skip to content