loader image

Koniec sezonu Bartosza Koszeli

24 lutego, 2017

Kapitan naszego zespołu, Bartosz Koszela w meczu z MCKiS-em Termo-Rex Jaworzno nabawił się kontuzji prawego kolana, która najprawdopodobniej wyeliminuje go z gry do końca tego sezonu.

Koszela urazu nabawił się w dogrywce sobotniego starcia z MCKiS-em Termo-Rexem Jaworzno (spotkanie to przegraliśmy po dogrywce 92:91). W drugiej minucie dodatkowego czasu gry faul w ataku popełnił Dawid Grochowski, po którym na parkiet upadł właśnie nasz kapitan.

Po badaniach dowiedzieliśmy się, że to najprawdopodobniej koniec sezonu Bartka. Kontuzja prawego kolana wykluczy naszego podkoszowego z gry w fazie Play-Off, co oznacza, że rotacja wśród naszych podkoszowych została ukrócona do Adama Cichonia, Łukasza Nowaka, Jarka Pawłowskiego i Piotrka Sudy.

Bartosz Koszela w obecnych rozgrywkach notował bardzo dobre średnie w postaci 12,2 punktu, 6,4 zbiórki oraz 1 przechwyt w meczu. Trafiał na bardzo dobrej skuteczności 55,2%, co stawiało go wśród najlepszym zawodników II ligi. W dwóch spotkaniach tego sezonu to rzuty naszego kapitana zapewniały nam zwycięstwo.

Skip to content