loader image

Kilka słów od trenera Rafała.

5 marca, 2021

„Gdy w 2000 roku rozpoczynałem pracę jako trener nigdy nie przypuszczałbym ,że koniec tej drogi będzie w Opolu, mieście ciekawym, przyjaznym i pro sportowym. Opole przez ostatnie 1.5 roku stało się moim drugim domem, miejscem gdzie szkoliłem się jako trener i doskonaliłem swój warsztat…. miejscem do którego z radością wracałem. Nie byłoby to jednak możliwe gdyby nie ludzie, bo to oni określają charakter miejsca.

Dlatego tutaj chciałbym złożyć podziękowania na ręce Dr Dariusza Nawareckiego za danie mi szansy oraz stworzenie profesjonalnych warunków do pracy. Dziękuję moim asystentom Jędrzejowi Sudzie i Michałowi Hlebowickiemu, bez nich nasz wynik nie byłby zadowalający, gdyż wykonywali tytaniczna pracę w domu (scouting) i na hali. Dziękuję Bartkowi Komarkowi za fachowość i znakomite przygotowanie motoryczne I siłowe (masz papiery na bycie słynnym trenerem ), dziękuję Maćkowi Macie… tylko my i On wiemy jak wiele czasu i wysiłku poświeciłeś zawodnikom i….mojej osobie, dzięki Tobie ten sezon kończymy w pełnym składzie.

Największe podziękowania kieruje do DRUŻYNY… Bez Was Panowie nie byłoby mnie i moja praca nie miałaby sensu. To Wy codziennie specjaliście z nami więcej czasu niż ze swoimi bliskimi , to Wy swoim poświęceniem I determinacja motywowaliście nas trenerów do jeszcze bardziej wytężonej pracy. To dzięki Wam przeżywaliśmy piękne chwile…

Ukłony należą się także wszystkim kibicom zwłaszcza Marcinowi, Grześkowi, Tomkowi, Kamili, Olivii… dla Was przyjemnie było grać!

Dziękuję”

Skip to content