Dobra forma młodzików

19 listopada, 2017

Nasz młodzieżowy zespół pod wodzą Bartosza Koszeli i Remigiusza Polka w ramach Opolskiej Ligi u14 rywalizował w Raciborzu z dwiema innymi ekipami. Ostatecznie młodzi koszykarze wygrali jeden mecz, a drugi przegrali minimalnie.

Po bardzo wyrównanej pierwszej połowie w meczu z KS Minibasketball Racibórz, nasi młodzicy totalnie zdominowali drugą połowę, ostatecznie wygrywając aż 60:39.

UKS MOS Opole 60:39 KS Minibasketball Racibórz

UKS MOS Opole: Polek 23, Przybylski 18, Chornovol 6, Sławiński 4, Kampa 4, Gałęzyka 4, Leśniak 1, Klim 0, Kraska 0, Dorota 0, Czyrny 0, Nietliński 0.

W drugim meczu po pierwszych 10 minutach nic nie zapowiadało porażki naszego zespołu z MKS-em Smyk Prudnik. Po słabszej drugiej kwarcie i wyrównanych ostatnich fragmentach meczu, podopieczni Bartosza Koszeli i Remigiusza Polka ostatecznie ulegli 60:51.

UKS MOS Opole 51:60 MKS Smyk Prudnik

UKS MOS Opole: Przybylski 20, Polek 17, Gałęzyka 8, Sławiński 2, Kraska 2, Czyrny 2, Zembaczyński 0, Kampa 0, Leśniak 0, Dorota 0, Nietliński 0.

Kolejny turniej nasi młodzieżowcy rozegrają już za tydzień w Strzelcach Opolskich, gdzie zmierzą się z miejscową ekipą i KS Minibasketball Racibórz.