loader image

Daleka podróż naszych zawodników.

31 stycznia, 2019

W najbliższą sobotę Weegree AZS Politechnika Opolska pojedzie do Zgorzelca, gdzie rozegra rewanżowe spotkanie z tamtejszym PGE Turów Zgorzelec. Patrząc na obecną tabelę,gdzie nasz zespół z bilansem 13-4 zajmuje 2 miejsce, a Turów z bilansem 0-16 ostatnie,głośno można mówić że będziemy faworytem w tym spotkaniu. Pamiętajmy jednak, że sport rządzi się swoimi prawami i nigdy nie można lekceważyć przeciwnika.

W pierwszym spotkaniu obu ekip rozegranym w Stegu Arena Opole doszło do pogromu. Młody zespół ze Zgorzelca nie był w stanie nawiązać walki z naszym zespołem i  spotkanie zakończyło się naszym wysokim zwycięstwem 127:59. W naszym zespole punktowali wszyscy zawodnicy, a trzech z nich przekroczyło barierę 20 punktów – Krzysztof Chmielarz 26, Wojciech Leszczyński 24 i Patryk Wilk 20. Dla gości 23 punkty zdobył 20-letni Krzysztof Wrotnowski.

Kluczem do zwycięstwa w sobotnim spotkaniu będzie odpowiednia koncentracja naszych koszykarzy. Wierzymy jednak, że jej nie zabraknie i odniesiemy szóste zwycięstwo z rzędu.

Śledźcie nasze poczynania na www.pzkosz.pl

Skip to content