loader image

100 pluszaków trafiło do opolskiego szpitala!

21 grudnia, 2017

Dzięki sprawnej akcji naszych zawodników oraz kibiców, Wojciech Leszczyński, Damian Orębski, Kosma Kołcz wraz z Anetą Leszczyńską udali się dziś do Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu, by przekazać zebrane pluszaki podczas ostatniego meczu.

Inicjatorem całej akcji był Wojciech Leszczyński, który zaraz po akcji nie ukrywał ogromnej radości z zaangażowania naszych kibiców i zawodników. – Zebraliśmy misiaki i jak tak patrzę, to obawiam się, że nie zmieścimy się do samochodu  – śmiał się nasz rzucający zaraz po niedzielnym spotkaniu.

Nasi koszykarze mieli okazję porozmawiać z najmłodszymi pacjentami, składając im także życzenia świąteczne i noworoczne. Mamy nadzieję, że już niedługo będą mieli okazję zawitać na naszych meczach!

Bardzo dziękuję kibicom, naszym zawodnikom oraz wszystkim, którzy nie są obojętni na pomoc bliźnim. Nasza akcja zakończyła się wielkim sukcesem, gdyż zebraliśmy około 100 miśków. To wspaniałe uczucie móc wyjść z inicjatywą pomocy ludziom. Mogę obiecać, że takich akcji będzie więcej – dodał Leszczyński.

O całej akcji będziecie mogli usłyszeć w dzisiejszym Kurierze Opolskim, który wyemitowany będzie na antenie TVP3 Opole o 18:30 i 21:00.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”13″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_slideshow” gallery_width=”600″ gallery_height=”400″ cycle_effect=”shuffle” cycle_interval=”10″ show_thumbnail_link=”1″ thumbnail_link_text=”[Pokaż miniatury]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

 

Skip to content